1. Ana Sayfa
  2. Hayvansever

İstanbul’daki En İyi 5 Veteriner Kliniği

İstanbul’daki En İyi 5 Veteriner Kliniği
0

İstanbul’daki en iyi veterinerler araştırması yapılırken genellikle en iyi hekimlerin olduğu klinikler aranır ve tercih edilir. Veteriner klinikleri, en yaygın evcil hayvan bakım tesisi türü olarak kabul edilir. Veteriner klinikleri, evcil hayvanlarınız için önleyici tıp ve sağlık kontrollerine odaklanır ve küçük cerrahi prosedürler uygulayabilir. Hekimlerin sağladığı hizmetlerin kapsamı daha sınırlı olduğu için genellikle hayvan hastanelerinden daha küçüktür. Ancak çeşitli avantajları bulunur.

Evinizin veya hayvanınızı baktığınız yerin yakınında bir veteriner kliniğine ulaşmak kolaydır. Aldığınız sağlık hizmetinin de iyi olması gereklidir. İstanbul’daki en iyi veterinerler sizlere bu imkânı sunar. Hayvanlarınızın sağlığı için muayene ve müdahale eylemlerinde bulunurlar. Can dostlarınız için en iyi hizmeti vermenin yanı sıra aldıkları eğitimin de ışığında bilinçli müdahale ve tedavililerle iyileşme sürecini başlatırlar. İstanbul’da evcil hayvanlarınızı götürebileceğiniz birçok klinik bulunmaktadır.

veteriner-secerken-dikkat-edilecekler
Veteriner seçerken dikkat edilmesi gerekenler resmi.

Veteriner Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

Evcil hayvanınız ailenizin bir üyesidir ve tıpkı bir aile üyesi gibi, onun mümkün olan en iyi bakımı aldığından emin olmak istersiniz. İstanbul’daki en iyi veterinerler arasından pek çok harika veteriner olmasına rağmen, evcil hayvanınız için doğru veterineri nasıl seçeceğinizi merak ediyorsanız muhakkak iyi bir araştırma yapmalı ve aşağıdaki konulara dikkat etmelisiniz;

  • Lisanslı yani okulunu bitirmiş ve bu alanda çalışmaya başlamış bir veteriner seçin. Yalnızca lisanslı veteriner hekimler hayvanları tam olarak teşhis edebilir ve tedavi edebilir.
  • Bir veteriner kliniğinin hizmetler için nasıl ücret aldığını ve sizin için hangi ödeme seçeneklerinin mevcut olduğunu anlamak önemlidir. Çoğu veteriner, önerdikleri tedavi planı için size bir tahminde bulunacaktır.
  • Lokasyon da önemlidir. Hızlı bir şekilde veterinere gitmeniz gerekiyorsa, yaşadığınız yere daha yakın bir kliniği seçmek isteyebilirsiniz, ancak yalnızca konuma güvenmek yerine ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi en iyi karşılayan bir veteriner kliniğine gitmeyi tercih edebilirsiniz.
  • Bir veteriner muayenehanesi hakkında daha fazla bilgi edinmenin başka bir yolu da kliniği ziyaret etmektir. Evcil hayvanınız olmadan veterinere gelmek için bir zaman planlayabilir veya evcil hayvan bakımı, aşılar ve hatta ödeme seçenekleri hakkındaki felsefeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Web sitesini ziyaret ettiğinizde, sunulan hizmetler, referanslar ve veteriner kliniği ve veterinerler hakkında daha fazla bilgi sağlayan Hakkında bölümü gibi bilmeniz gereken bilgileri de size sağlamalıdır.
  • İstanbul’daki en iyi veterinerler arasından seçimde bulunmanın en iyi yollarından biri ağızdan ağıza konuşmaktır. Ailenize ve arkadaşlarınıza hangi veterineri kullandıklarını ve neden o veterineri ve muayenehaneyi sevdiklerini sorun. Çoğu zaman tanıdığımız ve güvendiğimiz kişiler, evcil hayvan bakımı konusunda benzer görüşlere sahip olacak ve size bir klinik önerebilecektir.

Alfa Veteriner Kliniği

alfa-veteriner-binasi
Alfa Veteriner binası.

İstanbul’daki en iyi veterinerler arasında yer alan ve verdiği hizmetler ile evcil hayvanların refah seviyesini yükselten Alfa Veteriner Kliniği, sizlerin ihtiyaçlarını karşılayan önemli klinikler arasında yer alıyor. Evcil hayvan sahiplerinin, ailenin bir parçası olması için eve yeni bir evcil hayvan getirdiklerinde dikkate almaları gereken çok şey vardır. Evcil hayvan sahibi olmak, evcil hayvanınızı düzenli olarak çalıştırmayı, uygun aşıları, zihinsel uyarımı ve beslenmeyi sağladığından emin olmayı gerektirir. Bunun için de sahiplendiğiniz evcil hayvanlar için iyi bir klinik seçmek önemli bir konudur.

Alfa Veteriner Kliniği, can dostlarınız için tüm gerekli aşı takvimini uygulayarak geniş çaplı takip eder ve zamanı gelen aşılarda sizlere haber iletir. Bu sayede hayvanlarınızın sağlık takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Adres: Etiler, Yanarsu Sk. No:18 D:1, 34340 Beşiktaş/İstanbul

Levent Veteriner Kliniği

levent-veteriner-bina
Levent Veteriner binası.

Levent Veteriner Kliniği, İstanbul’daki en iyi veterinerler arasında yer alan kaliteli bir kliniktir. Sahiplendiğiniz kedi veya köpeklerin ilk andan itibaren veteriner kontrolünde olması sağlıkları için gerekli bir uygulamadır. Evcil hayvanlarınız için aşılar, evcil hayvanınızın sağlığının kritik bir parçasıdır. Aşılar, sevgili evcil hayvanınız için çeşitli potansiyel olarak ölümcül hastalıkları önlemeye yardımcı olabilir. Evcil hayvanınız için yaptırmanız gereken birkaç kritik aşı vardır. Bunlar için İstanbul’da hizmet veren Levent Veteriner Kliniğini güvenle seçebilirsiniz.

Ayrıca En Güvenilir 5 Petshop Sitesi konumuza da bakabilirsiniz.

Kediler, hastalıklarını saklama eğilimleri nedeniyle, sahipleri bir sorun olduğunu fark etmeden önce bir süre hasta kalabilirler. Bir sahibi “Kedim hasta mı?” diye sorduğunda, kedi aşırı derecede hasta olabilir. Eğer kedilerinizde veya köpeklerinizde anormal bir durum sergilerseniz muhakkak iyi bir veterinere götürmeniz gerekir. Bu sayede evcil hayvanınızın canını kurtarmış bile olabilirsiniz.

Adres: Levent, Nispetiye Cad. Petrol Sitesi 6.Blok D:1, 34100 Beşiktaş/İstanbul

Petite Veteriner Kliniği

petite-veteriner
Petite Veteriner Kliniği, Google görüntüsü.

Petite Veteriner Kliniği, alanında uzman hekimlerin hizmet verdiği kaliteli bir kliniktir. Evcil hayvanlarınıza en iyi hizmeti vererek İstanbul’daki en iyi veterinerler arasında yer edinmiştir. Kedinize veya yavru kedinize sevgi dolu bir yuva verdiniz, ancak evcil hayvan sahipliğinin sorumluluğu burada bitmiyor! Kedinizi rutin muayeneler için veteriner kliniğine götürerek sağlıklı tutmanız önemlidir. Kediler bağımsız hayvanlardır ve bu da köpeklerden daha az bakıma ihtiyaçları olduğu gibi yanlış bir izlenim verir. Bunun için veteriner hekiminizin belirlediği tarihlerde muhakkak kedinizin muayene görmesi gerekir. Bu sayede olası bir hastalığı kısa sürede fark ederek daha sağlıklı olmalarını sağlayabilirsiniz.

İstanbul’daki en iyi veterinerler arasında yer alan Petite Veteriner Kliniği size, evcil hayvanınıza gerekli rutin bilgilendirmeleri sağlar. Bu sayede en ufak bir problem yaşadığınızda bilinçli bir şekilde ne yapmanız gerektiğini bilebilir ve veterinerinizden destek isteyebilirsiniz. Randevu ile aşı yaptırmanız da mümkündür.

Adres: 19 Mayıs, Mehmetçik Cd. No:108, 34360 Şişli/İstanbul

Adakent Veteriner Kliniği

adakent-veteriner-binasi
Adakent Veteriner Kliniği görüntüsü.

Adakent Veteriner Kliniği, İstanbul’da hizmet veren ve alanında uzman ekibe sahip bir kliniktir. Veteriner hekimler aldıkları eğitimlerle hem insan hem de hayvan sağlığını korumak üzerine yetiştirilirler. Bir klinik hastane ortamında, veteriner hekimler hayvanların sağlığını değerlendirmek için irili ufaklı hayvanlarla çalışır; hastalıkları teşhis etmek ve tedavi etmek, rutin önleyici bakım sağlamak; ilaç reçete etmek ve ameliyat yapmak onların alanlarına giren uygulamalardır. Bazı veteriner hekimler cerrahi, dahiliye, oftalmoloji veya diş hekimliği gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. İstanbul’daki en iyi veterinerler arasında kendini gösteren ve hayvan sağlığını koruyan Adakent Veteriner Kliniği, can dostlarınız için yararlı bir kuruluştur.

Hayvanlarınızın aşı, ameliyat, kısırlaştırma, diş bakımı veya acil durumlarında rahatlıkla getirerek müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca alanında uzmanlaşmış hekimler ile içiniz rahat ederek evcik hayvanınızı emanet edebilirsiniz. Telefonla randevu almanız da mümkündür.

Adres: Barış, Adakent Villalari, Çiftlik Cd. No:10, 34000 Beylikdüzü/İstanbul

Mario Veteriner Kliniği

mario-veteriner-klinigi
Mario Veteriner Kliniği bina görüntüsü.

Veteriner hekimler, hayvanlara sağlık hizmeti sağlama konusunda doktora çalışmalarını tamamlamış tıp uzmanlarıdır. Veteriner hekimlerin sağlayabileceği hizmetler, sağlık ve sıhhat değerlendirmeleri ve değerlendirmeleri, koruyucu hekimlik (aşılar dahil), ilaç reçetesi, cerrahi hizmetler, rehabilitasyon ve palyatif bakım dahil olmak üzere insan hekimlerin sağlayabileceği hizmetleri kapsar. Mario Veteriner Kliniği, bu alanlarda kapsamlı hizmetler sunan İstanbul’daki en iyi veterinerler arasındadır. Gönül rahatlığı ile kedinizi veya köpeğinizi buraya getirebilirsiniz.

İstanbul’da hizmet veren Mario Veteriner Kliniği, doğru tanı ve tedavi uygulamaları ile hayvanınızın sağlık problemini çözer. Temiz ve steril çalışma ortamı ile kokudan uzak ve hijyenik bir alan yaratır. Köpeğiniz veya kediniz burada kendini güvende ve rahat hissedebilir. Özellikle acil durumlarda da açık olması sayesinde hangi vakit olursa olsun en ufak bir hastalık sırasında getirebilir veya arayarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Adres: Bahçelievler, Dolayoba Cd. No:10, 34893 Pendik/İstanbul

Bugün sizler için İstanbul’daki en iyi veteriner klinikleri hakkında bilgi vermek istedik.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap