1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji

Türkiye’deki En İyi 5 Entegrasyon Firması

Türkiye’deki En İyi 5 Entegrasyon Firması
Türkiye'deki En İyi 5 Entegrasyon Firması
0

En iyi 5 entegrasyon firması, entegrasyon hizmetlerini profesyonel bir şekilde veren firmalar olarak yer almaktadır. İlgili firmalar, e-ticaret siteleri gibi ürün satış süreçlerini yürüten kişi veya oluşumlara yardımcı olmaktadır. Ürün satışlarının gerçekleştirilmesi için gerekli olan koşullardan birisi, kullanılan sistemin ve satışın yapılacağı kuruluşun altyapısına uygun nitelikleri sağlanmasıdır.

En iyi 5 entegrasyon firması da bu altyapının sağlanmasında etkin bir rol oynamakta ve entegre edilebilme noktasında hizmet vermektedir. Siz de e-ticaret faaliyetlerinizi doğru ve sürdürülebilir bir biçimde yürütmek için en iyi 5 entegrasyon firması listesindeki firmalara başvurabilirsiniz. Bu sayede de ürün satışlarınızı, belirli bir çerçeveyi içeren satış profillerinizin oluşması temelinde yapabilirsiniz.

Entegrasyon Nedir?

E-ticaret ürün satışları düzeyinde entegrasyonun tanımı; bir ürünün kullanılan sitenin veya kuruluşun altyapı değerlerine uyum sağlanmasıdır. Bu ölçüde entegrasyon, pazaryeri olarak lanse edilen ürün satış platformlarıyla eşleşen niteliklerin yaratılması olarak da ifade edilmektedir.

Entegrasyonun aşamaları olarak ise ilgili ürün mantığının siteye adapte edilmesi, ürünlere ait altyapı hizmetlerinin uygunluk göstermesi ve pazaryerlerine ait aktarımların sağlanması şeklindeki aşamalar bütünü mevcut olmaktadır. Doğru bir entegrasyon sürecinin tamamlanması için profesyonel bir yardımın gerekliliği bulunur.

En iyi 5 entegrasyon firması listesindeki firmaların sağladığı ve ortaya koyduğu hizmetler, bahsedilen profesyonel işlemlerin yeterli süre zarfında tamamlanmasını içermektedir. Bu aşamalarda bireysel olarak sarf edilen noktalar, entegrasyon süreçlerini yavaşlatabilmekte veya hata yapma riskini arttırmaktadır. Mevcut bağlamda da en iyi 5 entegrasyon firması kapsamındaki firmalara başvurulmalı ve kaliteli entegrasyon hizmetlerinden faydalanılmalıdır.

Entegrasyon Nasıl Yapılır?

Bir e-ticaret sitesinin entegrasyonu, firmanın satış geleceği üzerine şekillenir. Firmanın ürünlerini satışa çıkarma süreci, fiyat politikası ve ürün yelpazesi gibi birçok nokta; entegrasyonunun nasıl yapılacağını belirler. Bu noktada en iyi 5 entegrasyon firması kapsamında da yer alan aşamalar; entegrasyon faaliyetlerinin doğru ve eksiksiz bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlar.

Pazaryeri Entegrasyon Süreci

Entegrasyon işlemlerine konu olan saha, pazaryeri olarak tanımlanır. Ürün satışlarının yapıldığı alanı içeren pazaryerleri, e-ticaret sitelerini merkez alır. Pazaryerlerine entegre olma süreci ise alanında iyi bir referansa sahip firma kuruluşları ile mümkün olabilmektedir. İlgili firmalar düzeyinde, en iyi 5 entegrasyon firması sıralanmakta ve pazaryeri entegrasyon süreçleri hızlı bir şekilde gelişim göstermektedir. Mevcut süreçler olarak;

 • Ürün fiyat bilgisine ait veri girişlerinin girilmesi
 • Fiyat güncellemelerin yapılması
 • Manuel sistemli gelir gider hesaplama eklentisinin entegre edilmesi
 • Fiziki satış takip sisteminin var olması
 • Tüm sipariş kategorilerini tek bir kanal üzerine sabitleme (varyantlı ürün aktarımı)
 • E-fatura oluşturma
 • E-ticaret tabloları meydana getirme
 • Kurumsal kaynak planlaması (ERP) yazılımlarının kullanımı
 • Bulut altyapısı ile hızlı erişim imkanı yaratma

Şeklindeki aşamalar bütünü yer almaktadır.

E-ticaret Entegrasyon Firmaları

Ürün içeriğine ve hacmine uygun olarak şekillenen bir entegrasyon süreci, e-ticaret entegrasyon firmalarının varlığı ile daha kolay bir düzeyde bulunmaktadır.

Özellikle e-ticaret satışlarının yapılacağı bazı platformların satış konusunda hassas davranması, sağlam temellere dayanan bir altyapı anlayışın gerekliliğini de beraberinde getirmektedir. Bu anlayışa uygun olarak oluşturulması gereken entegrasyon süreçleri ve kuralları, e-ticaret entegrasyon firmaları dahilinde tamamlanmaktadır. Ek olarak entegrasyon faaliyetlerinin devamlılık göstermesi ve ürünlerin satış usullerinin değişmesine de uyumlu bir halde yer alması, en iyi 5 entegrasyon firması listesindeki firmalar aracılığı ile sağlanmaktadır.

Entegrasyon Firmalarının Avantajları

Entegrasyon firmaları, e-ticaret faaliyetlerinin düzenli ve sürdürülebilir bir biçimde yapılmasına yardımcı olmaktadır. Entegrasyon süreçlerinin bir bütünü içermesi ve çeşitli yazımları bünyesinde barındırması, bireysel açıdan yürütülmesi gereken faaliyetlere odaklanılmasını zorlaştırmaktadır.

Bu noktada entegrasyon firmalarının uzman kadrosu ve yazılım sistemlerine hakim olması, ilgili zorluğu ortadan kaldırmakta ve etkin bir entegrasyon sürecinin varlığını oluşturmaktadır. Ek olarak referans geçmişinin kuvvetli olması da yapılan işlerin ve entegrasyon faaliyetlerinin doğru bir şekilde yapıldığının kanıtı niteliğini taşımaktadır. En iyi 5 entegrasyon firması temelinde de yer alan referans unsuru, entegrasyon faaliyetlerinize ait firma seçiminde de rol oynayacaktır. İlgili avantajlar bazında;

 • Birçok e-ticaret sitesinin altyapı hizmetlerine hazır bir şekilde entegre olabilmek
 • E-fatura ve muhasebe alanlarına ait geniş bir ticaret hacminin mümkün olması
 • Pazaryerlerinin çok çeşitli bir düzeyde yer alması ve hepsine adapte olma durumunun var olması
 • Deneme sürümünün mevcut olması
 • Ek ücretlendirmeye yer verilmemesi

Olarak varlık gösteren avantajlar bulunmaktadır.

En iyi 5 Entegrasyon Firması Listesi

En iyi 5 entegrasyon firması, entegrasyon alanında profesyonel nitelikleri taşıyan ve kaliteli hizmet veren siteleri içermektedir. Bu siteler, alanında iyi referanslara sahip firmalar olarak yer alır. E-ticaret süreçlerinde satış odaklı hizmetlerin müşterilere en uygun altyapıları sağlayarak verilmesi ihtiyacı, en iyi 5 entegrasyon firması şeklindeki firmalar aracılığı ile giderilmektedir.

Firmaların sunduğu geniş çaplı entegrasyon hizmetleri, e-ticarete dayalı birçok adımın hazır bir şekilde meydana gelmesine olanak sağlar. Ek olarak entegrasyon aşamalarına ait basamakların bir zincir biçiminde adapte edilerek var olan e-ticaret oluşumunuza entegre edilmesi, yine bu firmalar bünyesinde verilen hizmetlerin bir parçasını oluşturmaktadır. Siz de en iyi 5 entegrasyon firması listesindeki firmalar sayesinde müşteri memnuniyetinin üst noktalarda olduğu e-ticaret süreçlerinizi yürütebilir ve etkin bir satış profili oluşturabilirsiniz. İşte size en iyi 5 entegrasyon firması!

Entegra

Entegra

En iyi 5 entegrasyon firması içerisinde yer alan Entegra, sizlere entegrasyona dayalı geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. İçerisinde e-ticaret entegrasyonuna dayalı birçok eğitim aşamalarının da yer alması, entegrasyon alanında ilerlemek ve ilgili hizmetler konusunda tecrübe kazanmak isteyenlere de yardımcı oluyor. Firmanın sunduğu hizmetler olarak;

 • Pazaryeri entegrasyonları aşamaları
 • Muhasebe entegrasyonları süreçleri
 • E-ticarete dayalı detaylı entegrasyon faaliyetleri
 • E-fatura ve sanal post entegrasyon hizmetleri bütünü

Şeklindeki hizmetler bulunuyor. İlgili hizmetlere dayalı kapsamlı niteliklerin yer aldığı imkanların başında gelen e-ticaret entegrasyon hizmeti ise belirli düzeydeki katkıların varlığı ile meydana geliyor. Bu katkılar bazında;

 • Birçok popüler e-ticaret sitesinin altyapılarına dair entegre adımlarının adapte edilmesi
 • Pazaryerlerinde otomatik olarak yayınlanan ürün listesi
 • Muhasebe programlarının kullanılması dahilinde, ürün verilerinin ilgili programa işlenmesi
 • Kargo gönderi kodlarının ürün satışı ile paralel bir şekilde kaydedilmesi ve geri beslemenin yapılması

Olarak yer alan e-ticaret entegrasyon imkanları varlık göstermektedir. Bu imkanlara ilişkin;

 • 000 TL tutarındaki Basic Paket e-ticaret entegrasyonu
 • 000 TL tutarındaki Standart Paket e-ticaret entegrasyonu
 • 500 TL tutarındaki Profesyonel Paket e-ticaret entegrasyonu

Miktarlarına ait fiyat politikaları yansıtılmaktadır.

Sopyo

Sopyo

E-ticaret oluşumunuza dair tüm entegrasyon süreçlerinizi Sopyo ile tamamlayabilirsiniz. Sopyo’nun sunduğu çok geniş entegrasyon hizmetleri, e-ticaret faaliyetlerinize dair gereksinim duyduğunuz tüm noktaları gidermektedir. E-ticaretin başlangıç adımlarından sürdürülebilirlik esasına dayalı tüm faaliyetler; Sopyo’nun, altyapı sistemlerine entegre edilebilir özellikleri sayesinde yürütülebilmektedir.

Bu noktada e-ticaret entegrasyonunun sağlıklı adımlarla tamamlanması adına geniş çaplı seçenekler sunan Sopyo, e-ticaret faaliyetlerine konu olan birçok siteye adapte olma aşamalarında etkin bir rol üstlenmektedir. Siz de en iyi 5 entegrasyon firması içerisinde yer alan Sopyo sayesinde, e-ticaret süreçlerinizi eksiksiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sopyo’nun sunduğu e-ticaret entegrasyon hizmetlerinin içeriği olarak;

 • E-ticaret akıllı ürün kataloğu hizmeti
 • Sipariş yönetimine dayalı hizmetler bütünü
 • E-faturalandırma faaliyetleri
 • Kargo süreçlerinin yönetilmesini içeren entegrasyon faaliyetleri
 • Toplu ürün aktarımı ve esnek rapor oluşturma süreçleri
 • Pazaryeri entegrasyon adımları
 • E-ticaret altyapısına dayalı sistemlerin entegre edilmesi
 • Deneme sürümü imkanının sağlanması

Şeklindeki içerikler bulunmaktadır. Bu içeriklere yönelik oluşturulan ve %40’a kadar ulaşan indirim seçeneklerinin olduğu fiyat miktarları kapsamında;

 • 499 TL düzeyindeki Profesyonel E-ticaret Entegrasyon Paketi
 • 749 TL düzeyindeki Gelişmiş E-ticaret Entegrasyon Paketi
 • 1250 TL düzeyindeki Uzman E-ticaret Entegrasyon Paketi
 • 2079 TL düzeyindeki Plus E-ticaret Entegrasyon Paketi
 • “Size Özel” şeklindeki E-ticaret Entegrasyon Paketi (özel olarak seçilen ve fiyatı değişiklik gösteren e-ticaret entegrasyon paketi türü)

Olarak yöneltilen paketler ve fiyatlar yer almaktadır.

Birfatura

Birfatura

E-ticarete dayalı fiyat miktarları ve entegrasyon hizmetleri olarak uygun seçenekler sunan Birfatura, gelir idaresi tarafından yetkilendirilmiş özel entegre faaliyetlerini bünyesinde barındıran bir firmadır. İlgili firma, verilerin güvenliği açısından da gizlilik esasına dayalı süreçler izlemektedir.

E-ticaret verilerin korunması ve müşteri gizliliğinin sağlanması adına, güvenliğin ilkeli bir yaklaşım çerçevesinde yer aldığı faaliyetler, Birfatura içerisinde mevcuttur. E-ticarete yönelik entegrasyon basamakları olarak ise 50’den fazla entegrasyon aşamaları, müşterilere yansıtılmaktadır.

Sipariş faturalandırma işleminden SMS gönderimine kadar birçok faaliyet, Birfatura’nın entegrasyon hizmetleri içerisinde yer almaktadır. Operasyonel işlemlerin tek bir kalemde yürütülmesi de bahsedilen hizmetlerin önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Bu noktada meydana getirilen entegrasyon imkanları noktasında;

 • Web site ve pazaryerleri mağazalarının bağlantılı bir konuma getirilmesi (ilk adım entegrasyon süreçlerinin tamamlanması)
 • Uygulamalar arası e-ticaret geçişlerinin sağlanması (ürünlerin toplu olarak tüm e-ticaret oluşumlarına yüklenmesi)
 • Faturalandırma, kargo fişlerinin yazılması ve müşteri bildirimlerinin gönderimi gibi işlemlerin tek bir kanalda yürütülmesi (Sadece tek bir panel üzerinden tüm e-ticaret adımlarına odaklanılması ve ilgili adımların tamamlanması)
 • Mali takip süreçlerinin kolay bir şekilde tamamlanması (gelir idaresi yetkilendirmeleri ile mali yükümlülüklere ait kontrollerin hızlı bir şekilde yapılması)

Şeklindeki hizmet içerikleri yer almaktadır. Bu hizmet içeriklerine ait fiyatlandırma miktarları olarak;

 • 1 aylık kullanım sürecini içeren 120 TL tutarındaki e-ticaret entegrasyon paketi
 • 6 aylık kullanım sürecini içeren 590 TL tutarındaki e-ticaret entegrasyon paketi
 • 1 yıllık kullanım sürecini içeren 1040 TL tutarındaki e-ticaret entegrasyon paketi
 • 3 yıllık kullanım sürecini içeren 2640 TL tutarındaki e-ticaret entegrasyon paketi

Kapsamındaki paketler ve fiyatlar yansıtılmaktadır.

Paraşüt

Paraşüt

En iyi 5 entegrasyon firması içerisinde entegratör konumunda yer alan Paraşüt, kampanyalı e-ticaret entegrasyon paket avantajı sunan bir firmadır. Kolay kullanım ve takip, her yerden erişim imkanı ve zaman tasarrufu gibi nitelikleri bünyesinde barındıran Paraşüt sayesinde, siz de e-ticaret ürün satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Özellikle firmanın e-ticaret satış yönetimine dair izlenilmesi gereken adımları tek bir noktaya toplaması da e-ticaret satış işlemlerinizi daha kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Ek olarak popüler e-ticaret sitelerine kolay bir şekilde adapte olma süreçleri ile birlikte de müşteri memnuniyetini hızlı bir şekilde yakalamanıza da olanak sağlamaktadır. Mevcut hizmetlerin merkezi olarak;

 • Pazaryeri ve e-ticaret sitesi arasındaki verilerin ilgili uygulamalara aktarılması
 • Tam uyumluluk gösteren e-ticaret entegrasyon sistemlerinin adapte edilmesi
 • İş yükünü hafifletici ürün, müşteri ve müşteri bilgilendirme bilgilerine ait veri girişlerinin anında yapılması

Şeklindeki hizmet prensipleri ve imkanları varlık göstermektedir. Fiyatlandırma değerlerine ait miktarlar;

 • 3000 TL değerindeki Paraşüt E-ticaret Girişimci Paketi
 • 4500 TL değerindeki Paraşüt E-ticaret Lite Paketi
 • 000 TL değerindeki Paraşüt E-ticaret Pro Paketi

Olarak bulunmaktadır.

Prapazar

Prapazar

Yurtdışı pazaryeri entegrasyonu ve sosyal medya mağaza entegrasyonları gibi alanlarda da hizmet veren Prapazar, en iyi 5 entegrasyon firması içerisinde yer almaktadır. Listedeki konumunu e-ticaret entegrasyon süreçlerinin rahat bir şekilde yürütülmesi esasına bağlı olarak şekillendiren Prapazar ile entegrasyon faaliyetlerinizi kolay bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Prapazar’ın sunduğu hizmetler olarak;

 • Entegre edilebilir uygulama ve servislerin adaptasyonu
 • Tek bir ürünün farklı fiyatlar üzerinden birçok sitede satışa hazır olarak eklenmesi
 • Pazaryerlerine uygun olarak şekillenen altyapı sistemlerinin devreye girdirilmesi

Şeklindeki hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetlere dayalı fiyat içerikleri;

 • 5 günlük ücretsiz deneme demo sürümü
 • 650 TL miktarındaki Eko Aylık Paket
 • 8950 TL miktarındaki Eko Plus Yıllık Paket
 • 750 TL miktarındaki Uzman Yıllık Paket
 • 750 TL miktarındaki Enterprise Yıllık Paket

Olarak mevcut bulunmaktadır.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap